Atribuită Cumpărare directă

DISNEY. PISICILE ARISTOCRATE - 18 buc MY LITTLE PONY. Atelierul de moda. Peste 100 de autocolante! - 18 buc DISNEY. WALL-E - 15 buc AUTOCOLANTE REPOZITIONABILE. PETER PAN 15 buc DISNEY. PRIETENUL SOBOLAN 7 buc PRIMA MEA CARTE CU AUTOCOLANTE. DINOZAURI 7 buc DISNEY. IN CAUTAREA LUI DORY 6 buc PRIMA MEA CARTE CU AUTOCOLANTE. NOAPTEA DE AJUN 6 buc HANSEL SI GRETEL. Prima mea lectura. Nivelul 1 (cu pictograme) 14 buc DISNEY. ZOOTROPOLIS. NE JUCAM CU JUDY SI NICK 14 buc MOTANUL INCALTAT. Poveste cu pictograme. Nivelul 1 10 buc STAR WARS. Urmarire prin univers. Carte de activitati 10 buc DIN LUMEA CELOR CARE NU CUVANTA. Emil Garleanu 6 buc ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Inceputurile istoriei noastre. Lectura si activitati. Magda Stan 6 buc ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Comori ale istoriei. Lectura si activitati. Magda Stan 9 buc OLIVER TWIST. Charles Dickens 9 buc PRINTUL FERICIT. Oscar Wilde 15 buc URZEALA TRONURILOR. Ghicitori, enigme si probleme de perspicacitate. Vol. 1 - 35 buc O CALATORIE SPRE CENTRUL PAMANTULUI. Jules Verne - 20 buc

Număr anunț
DA26953939
Autoritate contractantă
Comuna Musenita (CUI 4441271)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.428,57 RON
Valoare atribuită
3.428,57 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.428,57 RON

din 3.428,57 RON estimat