Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă: MUNICIPIUL ONEŞTI, cu sediul în Oneşti, B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, tel: 0234.324243, fax: 0234.313911, email: primarie@onesti.ro, cod fiscal 4353250, cont bancar RO82TREZ06224660220XXXXX, deschis la Trezoreria Oneşti, reprezentata legal prin PRIMAR – Victor-Laurențiu Neghină, intenţionează sa achizitioneze direct produse ce constau in baterii auto compatibile pentru Dacia Duster conform art. 7, din Legea 98/2016. Produsele vor fi insotite de certificat de calitate si conformitate, Pretul include si transportul la sediul beneficiarului. Dupa Deliberare, acceptul autoritatii contractante pe SEAP, reprezinta COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26973625
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
867,67 RON
Valoare atribuită
867,67 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

867,67 RON

din 867,67 RON estimat