Atribuită
Cumpărare directă
---Drapel România catarg– exterior, dimensiuni 300 x 450 cm buc 5-material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior, sistem de prindere cu carabine. ---Drapel România catarg – exterior, dimensiuni 90 x 135 cm buc 8-material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior, sistem de prindere cu carabine. ---Drapel județ Maramureș catarg – exterior dimensiuni 90 x 135 cm buc 8-material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior, sistem de prindere cu carabine. ---Drapel Uninea Europeană catarg– exterior dimensiuni 90 x 135 cm buc 8- material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior, sistem de prindere cu carabine. ---Drapel România, lance, exterior, dimensiuni 90 x 135 cm buc 20-material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior. ---Drapel UE, lance, exterior, dimensiuni 90 x 135 cm buc 10-material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior. ---Drapel Maramureș, lance, exterior, dimensiuni 90 x 135 cm buc 10-material poliester Germania, foarte rezistent la intemperii, pentru exterior. ….. Prin acceptarea achiziției în SEAP, operatorul economic își asumă că nu se află în conflict de interese cu persoanele ce dețin funcții de decizie în cadrul autorității contractante, JUDEȚUL MARAMUREȘ conform listei atașate, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016, privind achizițiile publice.
- Număr anunț
- DA26936354
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.156,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.156,12 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.