Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: Serviciul acces Internet fix+Echipamente acces

Număr anunț
DA26974998
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.290 RON
Valoare atribuită
13.290 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.290 RON

din 13.290 RON estimat