Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 14401480 Scaunul de birou ergonomic este executat cu fata si spatarul din stofa, baza cromata si bratele din polipropilena. vine complet echipat cu un sistem pe gaz hidraulic, ce-l face reglabil pentru orice persoana si poate fi usor adaptat la inaltimea corecta pentru orice mediu de lucru, ajustand inaltimea totala de la 109 cm pana la 119 cm, iar pe cea a sezutului de la 45 la 55 cm. Husa este una realizata din stofa, si lasa corpul atat la contactul cu sezutului, cat si si spatarul sa respire, mentinand si o temperatura optima a corpului. Sezutul are laturile cu dimensiuni de 51 cm ( distanta dintre brate ) si 50 cm ( adancimea ). Greutate maxim admisa: 110 kg.
- Număr anunț
- DA27004215
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.007,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.007,60 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.