Atribuită Cumpărare directă

Societate abilitata, autorizata si certificata cu personal specializat pentru verificare,intretinere, incarcare stingatoare de incendiu orice tip. Pretul exprimat cuprinde transportul de la si catre beneficiar in localitate si judet( pana la limita a 50 Km),deschiderea, inlocuirea agentului de stingere,verificarea si inlocuirea anumitor componente,inchiderea, presurizarea,sigilarea si etichetarea, manopera de vopsire a cilindrilor stingatorului.Vopsirea recipientelor singatoarelor se face la cererea beneficiarilor sau in cazul oxidarii avansate a cilindrilor stingatorului. Dotari performante importate in 2012, ceea ce confera operativitate, calitate. Se certifica si garanteaza lucrarile efectuate 12 luni.Nu asiguram mentenanta stingatoarelor fara manometru, respectiv cu clapet sau buton, a stingatoarelor care nu pot fi identificate ( eticheta distrusa,nepoansonat,oxidare avansata a cilindrului ) conform OMAI 138/23.10.2015. La preturile exprimate se adauga si costurile componentelor,agentului de stingere schimbat la cel putin 3 an respectiv :PULBERE ABC 20 % = 5,80 lei/kg, SPUMA MECANICA = 12,50 lei/l. Tel 0740 117 761 ;

Număr anunț
DA26931557
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56 RON
Valoare atribuită
56 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56 RON

din 56 RON estimat