Atribuită
Cumpărare directă
Plicuri DL buc 600 0.13 78.00 14.82 Plicuri buc 60 0.84 50.40 9.58 Pix Faber Castell buc 10 3.79 37.90 7.20 Pix gel negru buc 12 2.95 35.40 6.73 Roller Finutu buc 12 2.1 25.20 4.79 Pix Pilot buc 3 8.41 25.23 4.79 Capse 23/17 buc 3 4.21 12.63 2.40 Banda adeziva buc 5 5.47 27.35 5.20 Aracet buc 1 12.61 12.61 2.40 Aracet buc 3 3.37 10.11 1.92 Cutter buc 1 10.09 10.09 1.92 Dosar pvc buc 50 0.42 21.00 3.99 Nir auto buc 2 11.35 22.70 4.31 Bon consum+bon transfer buc 4 8.83 35.32 6.71 Registru intrare iesire buc 2 15.97 31.94 6.07 Condica 10R buc 3 9.25 27.75 5.27 Registru casa auto buc 2 11.35 22.70 4.31 Condica prezenta 40r buc 3 11.77 35.31 6.71 Folie protectie buc 3 12.61 37.83 7.19 Pix corector buc 5 5.05 25.25 4.80 Calendar 2021 buc 3 10.09 30.27 5.75 Calendar 2021 buc 1 7.57 7.57 1.44 Creioane cu radiera buc 5 1.26 6.30 1.20 Ascutitoare buc 1 8.41 8.41 1.60 Calendar 2021 buc 1 2.95 2.95 0.56 Plicuri Dl color sidefat buc 25 1.68 42.00 7.98 Plicuri DL color buc 75 0.84 63.00 11.97 Plicuri burduf buc 25 1.26 31.50 5.99 Capsator mic buc 1 9.25 9.25 1.76 Biblioraft buc 5 15.13 75.65 14.37
- Număr anunț
- DA26957468
- Autoritate contractantă
- ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
- Furnizor / câștigător
- PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,62 RON
- Valoare atribuită
- 861,62 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.