Atribuită
Cumpărare directă
PACHET RAR-ITP: TRUSA MEDICALA + STINGATOR AUTO + 2 TRIUNGHIURI + HUSA DEPOZITARE Pachet complet siguranta auto RAR-ITP Trusa medicala auto, completa, valabila termen mare Stingator auto tip spray 2 Triunghiuri reflectorizante E4*27R04/01*2757*00 Vesta reflectorizanta. Husa depozitare.
- Număr anunț
- DA27003848
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,89 RON
- Valoare atribuită
- 144,89 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.