Atribuită
Cumpărare directă
Router Archer NUMAR DE REFERINTA: ctc_Router Archer PRET DE CATALOG: 277,31 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32420000-3 Echipament de retea (Rev.2) DESCRIERE: Router Archer Cablu UTP NUMAR DE REFERINTA: ctc_Cablu UTP PRET DE CATALOG: 1,68 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32421000-0 Cabluri de retea (Rev.2) DESCRIERE: Cablu UTP
- Număr anunț
- DA26962390
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,71 RON
- Valoare atribuită
- 411,71 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.