Atribuită
Cumpărare directă
Aparat pentru antrenamentul sportivilor de performanta,in special pentru toate disciplinele de schi. Sistem mecanic care reprezinta miscarea bratelor,specifice schiului fond,biatlonului,canotajului,caiac-canoe,etc. Este un sistem mecanic cu scripeti care permite adaptarea separata cu greutati si simultana cu greutati pentru antrenarea bratelor si a partii superioare a corpului. Aparatul antreneaza sportivii pentru dubla impingere in paralel si in diagonala,permitand miscari complexe si complete. Este usor,portabil si poate fi instalat usor in diverse locatii. Greutate 11 kg
- Număr anunț
- DA26964147
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- FOR SPORT BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 27046255)
- Cod CPV
- 37441900-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.485 RON
- Valoare atribuită
- 31.485 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.