Atribuită Cumpărare directă

Prestarea serviciilor de consultanta privind elaborarea cererii de finantare in cadrul proiectului POC 2.3.3 – Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sănătate și e-cultură .Se vor asigura servicii privind: • analiza şi evaluarea condiţiilor de eligibilitate ale solicitantului, proiectului şi cheltuielilor ce urmează a fi efectuate; • personalizarea listei documentelor necesare şi verificarea conformităţii tuturor documentelor firmei cu privire la îndeplinirea criteriilor programului de finanţare; • întocmire cerere de finanţare, inclusiv declaraţii şi formulare aferente; • recomandări cu privire la condiţiile implementării proiectului ca acesta să poată fi decontat în întregime şi implementat în întregime conform planului de proiect; • ansamblarea tuturor pieselor componente pentru dosarul de finanţare şi asigurarea conformităţii întregii documentaţii cu Ghidul Solicitantului; • depunerea/înregistrarea online în timp a dosarului de finanţare la Finanţator, în exemplarele impuse; • asigurarea completării documentaţiei depuse la Finanţator cu toate informaţiile suplimentare solicitate şi respectând toate condiţiile impuse de către acesta; • contact permanent cu Finanţatorul cu privire la proiect şi notificarea Beneficiarului cu privire la orice schimbări oficiale intervenite în procesul de finanţare; • asistarea Beneficiarului la semnarea contractului cu Finanţatorul.

Număr anunț
DA26966079
Autoritate contractantă
COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
Furnizor / câștigător
EUROTOP CONSULTING SRL (CUI 17750961)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat