Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE: HARTIE COPIATOR A4 IQ 80GR-20TOP; DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI-100BUC; PIX GEL JELLY-20BUC; INDEX 8 CULORI-3BUC; SEPARATOALE COLOR-3BUC; FOLII PROTECTIE A4 -100BUC; DPSAR CATON SINA EXTRA LUNGA-20BUC.

Număr anunț
DA27005054
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,68 RON
Valoare atribuită
451,68 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,68 RON

din 451,68 RON estimat