Atribuită Cumpărare directă

SALAM RUSTIC KG KG 30,511 1 620,59 GULAS PULPA PORC KG TAV KG 15,240 1 259,69 CARNACIORI AFUMATI KG KG 31,760 1 672,36 PULPE SUP.CU OS GASTRO KG KG 100,400 1 901,59 FICAT PUI TAVITA KG KG 23,400 1 274,48 PIPOTE PUI TAVITA KG KG 21,180 1 226,84

Număr anunț
DA26973150
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15119000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.955,56 RON
Valoare atribuită
2.955,56 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.955,56 RON

din 2.955,56 RON estimat