Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN 51261710 Acest distrugator de documente asigura securitatea datelor in zone private si la birou. Unitatea de taiere CD-uri distruge cu usurinta Cd-uri, DVD-uri si carduri. Materialul tocat este sortat separat in recipientul pentru deseuri de CD-uri. Dimensiuni( (L x H x l) mm: 335 x 405 x 225 mm . Greutate : 4,2 Kg. Nivel zgomot: 58 dB. Volumul cosului : 18 litri. Dimensiunea fasiei : 6 mm . Capacitate de taiere : 10 coli de 80 gr/mp. (fasie) Nivelul de siguranta : 2. Nivelul de umplere vizibil prin fereastra cu care este prevazut. Un led se aprinde automat si se stinge dupa ce hartia a fost introdusa pentru distrugere. Tipul materialului distrus: hartie, agrafe, carduri, CD/DVD. Culoare: Negru.
- Număr anunț
- DA27002478
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,72 RON
- Valoare atribuită
- 318,72 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.