Atribuită
Cumpărare directă
1.BANDA SILICONICA ALBA 22*3.35 2.BANDA SILICONICA ALBA 38*3.35 3.SILICON BISON POLY MAX EXPRESS TRS. 4.PRESA SILICON INOX PROFESIONALA 5.BANDA DUBLUADEZ. TRANSP. 19MM*5M 6.BISON CARPET TAPE 7.BANDA ALUMINIU 50MM * 25M 8.BISON BANDA TEXTURATA GRI 50*25 9.BANDA TEFLON GRIFFON
- Număr anunț
- DA26947230
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,32 RON
- Valoare atribuită
- 308,32 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.