Atribuită Cumpărare directă

Covor PVC si tapet PVC de trafic intens, antimicrobian, termosudat, lipit integral cu adeziv acrilic si pe scafa cu adeziv neoprenic, inclusiv pregatirea stratului suport prin turnarea unei sape autonivelante cu clasa maxima de rezistenta.

Număr anunț
DA26992814
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
INSTAL PLAST CONSTRUCT SRL (CUI 32383427)
Cod CPV
45432130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.476,90 RON
Valoare atribuită
139.476,90 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.476,90 RON

din 139.476,90 RON estimat