Atribuită Cumpărare directă

10 8052304 SCAUN FELICIA/N 227 ROSU BUC 24,00 87,91 1.772,97 336,87 20 8043807 SCAUN CELINE BITUM/EL... mai departe

Număr anunț
DA26954164
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV SCOLAR LUGOJ (CUI 4269240)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.881,37 RON
Valoare atribuită
1.881,37 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.881,37 RON

din 1.881,37 RON estimat