Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: - Lichid incolor pentru curatare cerneala - Solubil în apa - Densitatea vaporilor: 0.6 - Limita de fierbere: >95°C - pH: 10.6 - Lichid necombustibil - Ambalaj: bidon/20 litri

Număr anunț
DA26966378
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
24000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.070 RON
Valoare atribuită
9.070 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.070 RON

din 9.070 RON estimat