Atribuită Cumpărare directă

Cathejell cu lidocaina gel uretral*5ser.unidz*12.5g / COMBINATII ( LIDOCAINA+CLORHEXIDINA) / PHARMAZEUTISCHE FABRIK MONTAVIT GESMBH

Număr anunț
DA26967190
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,50 RON
Valoare atribuită
117,50 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,50 RON

din 117,50 RON estimat