Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT – ANTIBACTERIAN LICHID WC/0.75L DOMESTOS Proprietati : Antibacterian Inalbitor dezinfectant. Omoara toti microbii cunoscuti. Folosit zilnic, Domestos cu formula patentata cu Hygiene Molecules te protejeaza pe tine si familia ta de pericolul raspandirii microbilor din toaleta intraga zi. Datorita formulei vascoase, Domestos adera la suprafete pentru mai mult timp chiar si dupa ce ai tras apa.

Număr anunț
DA26967249
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,80 RON
Valoare atribuită
143,80 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,80 RON

din 143,80 RON estimat