Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 4 vehicule inmatriculate permanent in Romania, Jud. Arges, - marca UTB 650 M, 4760 cmc, 48Kw, 5850 kg, clasa BM: B8 - marca UTB 650 M, 4760 cmc, 48Kw, 5850 kg, clasa BM: B8 - marca Universal U650, 4760 cmc, 48Kw, 5060 kg, clasa BM: B6 - marca IMUM 2RBAT, 7300 kg, clasa BM: B8 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA27006568
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.771,20 RON
Valoare atribuită
1.771,20 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.771,20 RON

din 1.771,20 RON estimat