Atribuită
Cumpărare directă
1 AMBROXOL ROMPHARM 15MG/5ML SIROP X 100ML (AMBROXOLUM) 50 2 PARACETAMOL KABI 10MG/ML SOL PERF 10FL X 100ML (PARACETAMOLUM) 30 3 OMEPRAZOL ROMPHARM 20MG X 30CPS GASTROREZ. (OMEPRAZOLUM) 66 4 GLUCONAT DE CALCIU 10% 5FI X 10ML (CALCII GLUCONAS) 40 5 TETAVAX 0.5ML SUSP.INJ X 1SERINGA (VACCIN TETANIC ADSORBIT) 100 6 CARBOCIT X 30CP BIOFARM 10 7 NORMIX X 12CP (RIFAXIMINUM) 8 8 PARACETAMOL SUGARI 125MG X 6SUP ANTIBIOTICE (PARACETAMOLUM) 5 9 CAVINTON INJ.10MG/2ML X10FI 5 10 PENICILINA GNA 400.000UI X 50FL ANTIBIOTICE (BENZYLPENICILLINUM) 2 11 AERIUS 0.5MG/ML SOL OR X 120ML (DESLORATADINUM) 20
- Număr anunț
- DA27022061
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.096,97 RON
- Valoare atribuită
- 9.096,97 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.