Atribuită Cumpărare directă

TK8325 TK-8325 TK 8325 CARTUS TONER YELLOW (12000 PAG) ORIGINAL KYOCERA TASKALFA 2551 2552 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Kyocera Taskalfa-Serie (2551, 2551 CI, 2552) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA27000917
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,14 RON
Valoare atribuită
1.090,14 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,14 RON

din 1.090,14 RON estimat