Atribuită
Cumpărare directă
Sanytol 1L - 5 buc Igienol 750ml - 10 buc Sano vase 1L - 8 buc Pronto Extra Care 750ml - 4 buc Pronto lemn 300ml - 4 buc Deterg.Persil 5L - 6 buc Deterg.Sano Clear 1L - 8 buc Domestos 750ml - 10 buc Mr.Proper 1L - 5 buc Sano anti kalk 700ml - 2 buc Sano anti kalk 4 în 1 - 3 buc Rez.mop benzi Fino - 4 buc
- Număr anunț
- DA26978590
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BRASOV (CUI 29370095)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478 RON
- Valoare atribuită
- 1.478 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.