Atribuită Cumpărare directă

CASCO pentru autoturism VW CARAVELLE T6, cap.cil.1968,putere 110kw, masa max.autorizata 3080 kg,an fabricatie 2019, Perioada asigurata 1 an incepand cu 21.12.2020 pana la 20.12.2021. Prima de asigurare 4093.10 RON

Număr anunț
DA27027137
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.093,10 RON
Valoare atribuită
4.093,10 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.093,10 RON

din 4.093,10 RON estimat