Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativa auto CASCO pentru o perioada de 12 luni, pentru un autoturism Volkswagen Passat cu ss: WVWZZZ3CZME025693, incepand cu data de 12.12.2020.

Număr anunț
DA27027373
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.733 RON
Valoare atribuită
2.733 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.733 RON

din 2.733 RON estimat