Atribuită Cumpărare directă

11158114 - Betoniera electrica 74550 CE, coroana fonta, 180 l Betoniera electrica 74550 CE este destinata pentru producerea de beton, mortar si ipsos. Are o capacitate de 180 l si functioneaza conectata la reteaua electrica. Atentie! Betoniera nu este potrivita pentru amestecarea substantelor inflamabile sau explozive. Nu utilizati masina in zone in care sunt vapori de vopsea, solventi sau lichide inflamabile deoarece prezinta un potential pericol. Nu folositi betoniera in scopuri pentru care nu a fost destinata.

Număr anunț
DA27019172
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,89 RON
Valoare atribuită
726,89 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,89 RON

din 726,89 RON estimat