Atribuită Cumpărare directă

Pachetele vor contine carti si dulciuri, toate ambalate intr-o cutie personalizata specific sarbatorilor de iarna, diferentiate, fete si baieti adecvate varstei copiilor si conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA27021186
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
18530000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.431,08 RON
Valoare atribuită
125.431,08 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.431,08 RON

din 125.431,08 RON estimat