Atribuită Cumpărare directă

Nr. Crt. Denumirea comercială Cod produs UM Cantitate Pret unitar 1. AST, A11A01629, KIT, Cantitate 6, P.U. 69.00 Lei 2. CK MB, A11A01643, KIT, Cantitate 1, P.U. 342.00 Lei 3. CK Control, 1300026187, BUC, Cantitate 1, P.U. 617.00 Lei 4. Magneziu, A11A01646, pach, Cantitate 4, P.U. 30.00 Lei 5. Glucoza, A11A01668, KIT, Cantitate 3, P.U. 50.00 Lei 6. Acid uric, A11A01670, KIT, Cantitate 3, P.U. 79.00 Lei 7. Factor Reumatoid, A11A01613, KIT, Cantitate 1, P.U. 320.00 Lei 8. Proteine Totale, A11A01932, KIT, Cantitate 4, P.U. 43.34 Lei 9. Bilirubina directa, A11A01635, KIT, Cantitate 5, P.U. 35.00 Lei 10. Cuve BFT II, DB-OVKG03, Pach., Cantitate 2, P.U. 838.88 Lei 11. Cuvette segment rack, A11A01891, Pach., Cantitate 1, P.U. 1493.01 Lei 12. Deproinizant, A11A01754, Kit, Cantitate 3, P.U. 105.00 Lei 13. Clean Chem, A11A01789, Kit, Cantitate 1, P.U. 403.79 Lei 14. Creatinina, A11A01933, Kit, Cantitate 7, P.U. 49.13 Lei 15. CRP CP, A11A01611, Kit, Cantitate 3, P.U. 282.00 Lei 16. Bilirubina totala, A11A01639, Kit, Cantitate 3, P.U. 47.00 Lei 17. Fosfataza alcalina, A11A01626, Kit, Cantitate 5, P.U. 33.97 Lei 18. Trigliceride, A11A01640, Kit, Cantitate 4, P.U. 140.00 Lei 19. Calciu, A11A01954, Kit, Cantitate 3, P.U. 105.57 Lei 20. Amilaza, A11A01628, Kit, Cantitate 3, P.U. 168.00 Lei 21. Colesterol, A11A01634, Kit, Cantitate 4, P.U. 81.00 Lei 22. GGT, A11A01630, Kit, Cantitate 4, P.U. 100.00 Lei 23. Fosfor, A11A01665, Kit, Cantitate 1, P.U. 43.34 Lei 24. ASO, 1300022598, Kit, Cantita

Număr anunț
DA26998352
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.299,73 RON
Valoare atribuită
13.299,73 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.299,73 RON

din 13.299,73 RON estimat