Atribuită Cumpărare directă

Asigurari RCA 12 luni pentru auto AG12LWB AG57CMJ

Număr anunț
DA26998665
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,52 RON
Valoare atribuită
660,52 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,52 RON

din 660,52 RON estimat