Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire documentatii cadastrale pentru terenuri fara constructii în zona cu regim de carte funciara veche, pentru urmatoarele parcele: CF 37028 drum in S=3246 mp, CF 37024 drum in S=1607 mp, CF 37008 teren in S=682 mp, CF 37029 drum in S=1019 mp, CF 37031 teren in S=462 mp, CF 3727 teren in S=448 mp, CF 37017 teren in S=520 mp, parte parcelă funciară 739, înscrisă în CF 918, în S= 1612 mp, parte parcelă funciară 586/1, înscrisă în CF 918, în S= 1963, parte parcelă funciară 396, înscrisă în CF Vol II a comunei cadastrale Deia, în S= 167 mp, parte a parcelei funciare 586/1 si 587/1, ambele înscrise în CF 918, si CF Vol II a Comunei cadastrale Frumosu, în S=1491 mp, parte a parcelei funciare 586/1 si 587/1, ambele înscrise în CF 918, s Pretul mentionat este pe documentatie pentru un singur imobil pentru suprafata mai mica de 1 hectar, daca suprafata este mai mare de 1 hectar se adauga cate 100 lei la fiecare hectar in plus. Serviciul include urmatoarele: masuratori topografice in sistem stereografic 1970,identicare cadastrala,intocmire documentatie cadastrala conform ODG 700/2014 cu modificarile si completarile ulterioare, avizarea acesteia de catre O.C.P.I.Suceava si inscrierea in cartea funciara. Pretul mentionat nu include taxele de receptie si avizare datorate catre Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Suceava. Masuratorile topografice se executa utilizand tehnica si aparatura de ultima generatie.

Număr anunț
DA27029204
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat