Atribuită
Cumpărare directă
Pix Unica Folosinta Round Stic Bic albastru buc 20 0.69 13.8 Radiera mecanica RUB OUT Penac Culoare: verde, rosu, albastru, negru buc 7 4.42 30.94 Creion Mecanic 0,7Mm Rotring buc. 7 9.81 68.67 Mina Creion 0,7 Hb Rotring set 7 2.79 19.53 Agrafe Metal 28Mm,100/Cut cut 5 0.67 3.35 Agrafe Metal 50Mm,100Buc/Cut,B4U cut 5 1.89 9.45 Biblioraft Economy A4 4,5 Cm albastru buc 10 4.58 45.8 Biblioraft Economy A4 7,5 Cm albastru buc 20 4.58 91.6 Perm Marker Ohp Kores Vf 1Mm negru buc 3 1.37 4.11 Textmarker Kores diverse culori buc 12 1.38 16.56 Hartie Copiator A4 500 Coli/Top Vary Copy top 35 11.80 413 Fluid Corector Cu Pensula Pe Baza De Solvent Kores buc 10 1.51 15.1 Index Plastic 5 Culori /Set Exxo set 10 1.35 13.5 MAPA CARTON PLASTIFIAT buc 2 2.88 5.76
- Număr anunț
- DA27030444
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 751,17 RON
- Valoare atribuită
- 751,17 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.