Atribuită Cumpărare directă

Saboti medicali;Carucior transport pacient;Carucior inox H=750 MM/ l=500 mm

Număr anunț
DA26970933
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
AMADOCOM SRL (CUI 10374347)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.160 RON
Valoare atribuită
6.160 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.160 RON

din 6.160 RON estimat