Atribuită Cumpărare directă

Servicii de formare profesionala in dom. Specialist Resurse Umane pentru 3 perosne: Radoi Corina, Vasiloiu Daniela, Buleandra Daniela - curs on line platform ZOOM in perioada 15-16 dec 2020

Număr anunț
DA26997157
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,24 RON
Valoare atribuită
630,24 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,24 RON

din 630,24 RON estimat