Atribuită Cumpărare directă

1) Manusi PVC pe suport textil 36 cm - per 10 - PVC, lungime min 30 cm, căptușeală din tricot, cu rezistență chimică, mărimea 9 11,00. 2) Manusi manipulare piele bovina - per 30 - din piele de bovină, gri, mărimea 10 8,40. 3) Bocanci protectie Freedite S3 SRC - per 20 - piele, cu bombeu metalic, 6 per mărimea 42, 6 per mărimea 43, 6 per mărimea 44, 2 per mărimea 41 87,00. 4) Cizme PVC apa-noroi Hercules Black SRC - per 40 - din PVC/Nitril, înălțime minim 35 cm, căptușeală din textil, rezistente la apă, uleiuri, acizi, produse petroliere, antiderapante 12 per mărimea 42, 16 per mărimea 43, 12 per mărimea 44 23,50. 5) Cizme PVC/nitril SAFETY WORK YL S5 SRA - per 40 - cu bombeu metalic și lamelă antiperforație metalică, impermeabile, din PVC, antialunecare, antistatice, 12 per mărimea 42, 12 per mărimea 43, 12 per mărimea 44, 4 per mărimea 41 49,50. 6) Pantaloni pieptar ignifugi bumbac 310 g/mp + Jacheta ignifuga bumbac 310 g/mp albastru royal marime 54 - buc 2 - mărime XL, culoare albastru, bleumarin 414,00. 7) Ochelari Pokelux lentile transparente tratament antiaburire - per 50 - din plastic transparent, protecție laterală pliabilă 8,40. 8) Manusi poliester cu imersie latex poros pe palma - per 200 - rezistente la uzură, imersate în latex negru înasprit, antiderapant, pentru lucru fizic intens, marimea 10 2,20. 9) Manusi Ansell Picolon Confort - per 200 - marimea 9 6,90. 10) Manusi sudor rosii - per 5 - mănuși protecție, palmari sudură 13,50.

Număr anunț
DA27029972
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
35113400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.157,50 RON
Valoare atribuită
8.157,50 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.157,50 RON

din 8.157,50 RON estimat