Atribuită
Cumpărare directă
Servicii inlocuire rezervor stocare - 1 buc pentru cresterea capacitatii de stocare, conform necesar actual gaz medicinal. Inlocuirea se va efectua in termen de maximum 10 zile lucratoare de la finalizarea achizitiei, sub rezerva asigurarii de catre achizitor a macaralelor si nacelei necesare operatiunii de inlocuire rezervor. Autorizarea ISCIR este in sarcina furnizorului.
- Număr anunț
- DA27022339
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.800 RON
- Valoare atribuită
- 30.800 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.