Atribuită Cumpărare directă

manusi latex marimea L -2500 buc manusi latex marimea M - 1000 buc

Număr anunț
DA27023131
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Sud-Vest Oltenia (Craiova) (CUI 30750233)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat