Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE RCA. PERIOADA ASIGURATA 12 LUNI. AUTO MARCA NISSAN CT11MXT. ASIGURATOR OMNIASIG. CONFORM OFERTA SI SERVICII DE ASIGURARE CASCO. PERIOADA ASIGURATA 12 LUNI. AUTO MARCA NISSAN CT11MXT. ASIGURATOR ALLIANZ TIRIAC ASIGURARI SA. CONFORM OFERTA.
- Număr anunț
- DA27015509
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.822 RON
- Valoare atribuită
- 3.822 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.