Atribuită
Cumpărare directă
filtru ulei 26.05 ron filtru aer 63.86 ron filtru polen52.94 ron ulei castrol 5w20 41.17 ron/l x 5 l 205.88 ron set stergatoare 126.05 ron/set placute frana spate 151.26 ron tampon antibalans 126.05 ron baterie acumulator 29.41 ron inlocuit anvelope 100.84ron revizie 100.84 ron inlocuit placute frana spate 100.84 ron inlocuit tampon antibalans 58.82 ron test frana 29.41 ron
- Număr anunț
- DA26920914
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.172,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.172,25 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.