Atribuită
Cumpărare directă
Incaltaminte sport de alergare o combinatie intre panza si piele. Talpa de spuma extrem de flexibila cu insertii care sa permita flexibilitatea acesteia si usurinta de miscare. Design modern cu diferite combinatii de culori bine asortate, disponibili in diferite marimi. Brand Asics specializat de incaltaminte pentru sport de performanta
- Număr anunț
- DA26964239
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- FOR SPORT BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 27046255)
- Cod CPV
- 18822000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.200 RON
- Valoare atribuită
- 31.200 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.