Atribuită
Cumpărare directă
Conform oferta nr 27673/08.12.2020 Nr crt. Serie sasiu Valabiliate Data intr valab Prima Total (ron) 1 UU1LSDABH35848243 1 an 01.01.2021 127.88 2 UU1LSDABH35848025 1 an 01.01.2021 127.88 3 UU1LSDAMH38557857 1 an 01.01.2021 427.80 4 UU1D2F71943441668 1 an 01.01.2021 127.88 5 WV2ZZZ70Z3H076437 1 an 01.01.2021 70.88 6 UZTU06502Y5272210 1 an 01.01.2021 54.38 7 CNHY804HT1104253 1 an 01.01.2021 54.38 8 UU18SDN4451760232 1 an 17.01.2021 70.88 9 VF624CPA000001074 1 an 01.01.2021 157.19 10 VF624CPA000001105 1 an 01.01.2021 157.19 11 VF624CPA000001080 1 an 20.12.2020 157.19 12 VF624CPA000001097 1 an 20.12.2020 157.19
- Număr anunț
- DA27030498
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.690,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.690,72 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.