Atribuită
Cumpărare directă
!CENTRALA TERMICA IN CONDENSATIE INC/ACM,FARA KIT EVACUARE, HABITAT 35K, 29.5 KW(50- 30°C) - 2 buc BUTELIE EGALIZARE CAZAN 50KW, Q=2,15MC/H,DN 80 - 1 buc !POMPA CIRCULATIE, DAB EVOSTA3, 80/180X 1"1/4 M230/50-60 - 1 buc #POMPA CIRCULATIE, DAB EVOPLUS, 110/180XM - 1 buc CUPLU POMPA CIRCULATIE, 1 1/4" - 2 buc #POMPA APA CONDENS CENTRALE TERMICE SANICONDENS PRO - 1 buc MATERIAL MARUNT INLOCUIRE CENTRALE - 1 buc MANOPERA INLOCUIRE CENTRALE TERMICE - 1 buc AUTORIZAREA DE FUNCTIONARE ISCIR - CENTRALATERMICE CU PUTERE MAI MICA DE 40 KW - 1 buc
- Număr anunț
- DA26900514
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.977,09 RON
- Valoare atribuită
- 18.977,09 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.