Atribuită Cumpărare directă

Aspirator cu sac KARCHER WD 2 Premium 16297800, 15l, 1000W, galben-argintiu, Set saci aspirator KARCHER Vlies 2863006

Număr anunț
DA26917839
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,02 RON
Valoare atribuită
376,02 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,02 RON

din 376,02 RON estimat