Atribuită Cumpărare directă

Furnizare boxa portabila la sediul Primariei Comunei Corni, judetul Botosani- 1 bucata.

Număr anunț
DA27016071
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32342412-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
906,72 RON
Valoare atribuită
906,72 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

906,72 RON

din 906,72 RON estimat