Atribuită
Cumpărare directă
In contextul carantinarii centrului CIAPD CONDORUL, pentru prevenirea raspandirii virusului COVID 19, se achzitioneaza de urgenta urmatoarele: Combinezoane de unica folosinta pentru CIAPD Condorul, astfel: 1. Combinezoane marimea L: 50 bucati 2. Combinezoane marimea XL: 50 bucati 3.Combinezoane marimea XXL: 50 bucati Caracteristici minime: Material: neţesut din polipropilena 100%, culoare alba; Densitate MIN 30gr, unisex cu gluga Inchidere pe fata cu fermoar Prevazut cu gluga cu elastic la baza Terminatia la maneci si la picioare este prevazuta cu elestic, pentru o protectie mai buna Asigura protectia impotriva, microparticulelor, lichidelor fine, prafului si a mizeriei Produsul sa fie certificat SR EN ISO 9001:2015 Se livreaza impreuna cu fisa tehnica si declaratia de conformitate.
- Număr anunț
- DA26884655
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.