Atribuită
Cumpărare directă
Termometru digital cu sonda din otel inoxidabil, acuratete 1 °C, -50 - 300 °C, 1 buc, 150.16 lei Waterproof thermometers, Traceable® Range –50…+300 °C, Accuracy ±1,0 °C, Resolution 0,1 (–20…+200); 1,0 (–50…+300) °C, W×D×H 260,3×12,7×44,5 mm This waterproof and shockproof thermometer is a safe replacement for any hazardous mercury instrument. The probe is resistant to most chemicals. Waterproof construction for wet labs, wash-down areas and all field applications Memory recalls maximum/minimum temperatures Reading updates every second This waterproof and shockproof thermometer is a safe replacement for any hazardous mercury instrument. The probe is resistant to most chemicals. Waterproof construction for wet labs, wash down areas and all field applications Memory recalls maximum/minimum temperatures Reading updates every second Stainless steel probe (Lר: 203×3,5 mm). Delivery information: Supplied with probe and cover, silver-oxide battery and Traceable® certificate of calibration. Varfuri pipeta 0-10 ul, 1000 buc, 259.66 lei Varfuri pipeta 10-100 ul, 1000 buc, 159.79 lei Varfuri pipeta 100-1000 ul, 1000 buc, 159.79 lei Varfuri pipeta 1000-5000 ul, 500 buc, 218.76 mai putin
- Număr anunț
- DA26898763
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 948,16 RON
- Valoare atribuită
- 948,16 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.