Atribuită
Cumpărare directă
Film index plastic 5 culori/set - 8 seturi x 2,95 lei Film index hartie 4 culori/set - 2 seturi x 4,20 lei Biblioraft plastifiat 8cm + 5cm - 10 bucati x 6,40 lei Plic C6 siliconic alb - 500 bucati x 0,08 lei Plic C4 siliconic alb - 30 bucati x 0,28 lei Plic C5 siliconic alb - 50 bucati x 0,18 lei Textmarker - 10 bucati x 2,40 lei Agrafe birou 33mm - 50 cutii x 0,78 lei Marker permanent 224m 1mm - 5 bucati x 3,80 lei Dosar plastic - 100 bucati x 0,45 lei Fluid corector 20 ml. - 10 bucati x 3,20 lei Banda corectoare 5mm x 8m - 10 bucati x 2,85 lei Dosar plic carton - 50 bucati x 0,35 lei Sfoara bumbac 100 gr. - 3 bucati x 2,90 lei Roller 0,3mm negru - 50 bucati x 4,50 lei Roller 0,3mm rosu - 10 bucati x 4,50 lei Roller 0,3mm albastru - 10 bucati x 4,50 lei Banda adeziva 48mm x 66m - 5 role x 3,65 lei Banda adeziva 19mm x33m - 5 role x 0,95 lei CD bulk - 50 bucati x 0,80 lei Plic CD hartie - 50 bucati x 0,10 lei Buretiera simpla - 2 bucati x 2,60 lei Buretiera cu gel 20 gr.- 2 bucati x 6,20 lei Prelungitor 6 prize 5m cu protectie - 2 bucati x 70,00 lei
- Număr anunț
- DA26888798
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,70 RON
- Valoare atribuită
- 907,70 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.