Atribuită
Cumpărare directă
Furnituri de birou, conform ofertei, din care: - Bonuri consum autocopiative 2 exemplare A4 100 file carnet INSERIATE TIPO - Biblioraft plastefiat 7,5 cm A4 inel metalic de tragere HERLITZ, culori: roșu, galben, albastru - Biblioraft plastefiat 5,5 cm A4 inel metalic de tragere HERLITZ, culori: roșu, galben, albastru - Dosar din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii pentru incopciat NOKI, culori: galben, albastru, verde - Indigo hartie pentru scris de mana manual A4 100 coli top pachet albastru PELIKAN - Registru registre cartonat A4 100 file cu coperta dura plastefiata dictando Herlitz- 3 buc - Registru registre cartonat A4 100 file cu coperta dura plastefiata matematica Herlitz- 1 buc
- Număr anunț
- DA26940921
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.640,37 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.