Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimante si multifunctionale laser si inkjet format din: 1 Toner Brother TN 3480 1 buc x 520.0 2 Toner Brother TN 3230 3 buc x 272.0 3 Toner HP 35A 3 buc x 307.0 4 Toner HP125a - Black 2 buc x 356.0 5 Toner 802Cyan 1 buc x 274.0 6 Toner 802Yellow 1 buc x 274.0 7 Toner 802Magenta 1 buc x 274.0 8 Toner 802Black 1 buc x 208.0 9 Toner Brother TN3380 3 buc x 499.0 10 Toner Brother TN320 Black 5 buc x 233.0 11 Multifunctionala 1 buc x 58.0 12 Imaging Unit Konica IU211 Cyan 1 buc x 2,062.0 13 Toner HP 15x c7115x 3 buc x 427.0 14 Toner Brother TN 2320 1 buc x 272.0 15 Toner HP30x 4 buc x 421.0 16 Toner DR 2300 2 buc x 309.0 17 Toner Brother TN 2421 2 buc x 315.0 18 Drum Unit DR214Black 1 buc x 558.0 19 Toner fax Brother TN-B023 2 buc x 78.0 20 Imaging Unit IU214 Magenta 1 buc x 1,364.0 21 Imaging Unit IU214 Cyan 1 buc x 1,364.0 22 Imaging Unit IU214 Yellow 1 buc x 1,364.0

Număr anunț
DA26913467
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
Furnizor / câștigător
REFLEX COMPUTERS SRL (CUI 6592947)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.072 RON
Valoare atribuită
18.072 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.072 RON

din 18.072 RON estimat