Atribuită
Cumpărare directă
1.Agrafe 33 mm. Pret: 0.62 lei +tva/cutie -100 cutii. 2.Agrafe 50 mm. Pret: 1.80 lei+tva/cutie -100 cutii 3.Banda adeziva. Pret: 2.10 lei +tva/bucata-50 bucati. 4.Biblioraft 7.5 Pret: 4.69 lei +tva-100 bucati. 5. Capsator. Pret: 9.85 lei +tva -50 bucati. 6. Perforator. Pret: 24.04 lei +tva/bucata-50 bucati. 7. Dosar plastic. Pret: 0.46 lei +tva/bucata-1000 bucati. 8. Dosar carton. Pret: 0.44 lei +tva/bucata-500 bucati. 9. Etichete. Pret: 32.12 lei +tva/top-5 topuri. 10. File protectie documente. Pret: 4.92 lei +tva/set-100 seturi. 11. Index autoadeziv. Pret: 1.61 lei +tva/set -500 seturi. 12.Marker permanent. Pret: 0.75+tva/bucata-100 bucati. 13. Pix cu mecanism. Pret: 1.50 lei +tva/bucata-500 bucati. 14. Plic C4. Pret: 0.15 lei +tva/bucata-2000 bucati. 15 Plic C5. Pret: 0.10 lei +tva /bucata-2000 bucati. 16. Notes adeziv. Pret: 1.15 lei +tva/set-200 seturi 17. Separator carton. Pret : 4.98/set-50 seturi. 18. Suport cartela. Pret:1.28 lei +tva /bucata-100 bucati. 19. Clips cu sistem retractabil pentru cartele. Pret: 2.68 lei + tva /bucata-100 bucati. 20. Memory stick 16 GB. Pret: 34.59 lei +tva /bucata-10 bucati. 21. Plic A4 cu protectie. Pret 0.81 lei +tva/bucata-200 bucati. 22. DVD cu carcasa. Pret: 3.23 lei +tva/bucata -200 bucati. 23. Foarfeca. Pret: 4.75 lei +tva/bucata-50 bucati. 24.Creion cu guma. Pret 0.93 lei +tva/bucata-150 bucati. 25.Pix cu gel. Pret: 1.86 lei +tva /bucata-100 bucati. 26.Pix cu mina neagra. Pret: 1.50 lei +tva/bucata-50 bucati. 27. Text marker. Pre
- Număr anunț
- DA26907336
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.719 RON
- Valoare atribuită
- 11.719 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.